ATV TURU
Son yıllarda, çevrenin kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen macera tutkunlarının yeni gözdesi Atv turları, tatil bölgenizdeki seyahat acenteleri tarafından düzenlenen, farklı parkurlardaki heyecanlı ve bir o kadar da keyifli yolculuk için, otellerden transfer hizmeti de acenteler tarafından sağlanıyor. ATV turlarının güzergahları çamurlu, engebeli ve zor yollar olarak belirleniyor. Belirlenen parkura varılınca ATV kullanımına eğitmenler tarafından verilen küçük bir eğitimle başlanıyor, ve tüm parkur bu eğitmenler gözetiminde heyecanlı ve eğlence bir şekilde son buluyor. Hiç bitmesini istemeyeceğiniz bu macera dolu gün, tatiliniz boyunca yaşadığınız en özel anlarda biri olacaktır.
JEEP SAFARI
Üstü açık arazi araçlarıyla yapılan ve bölgenin tarihi,kültürel ve doğal yaşantısının ziyaret edilip, dolu dolu bir gün geçireceğiniz bu turda eğlence doruklara çıkıyor. Tur boyunca adrenalinin eksik olmayacağı bu aktivitede ummadık yerlerde karşınıza çıkarak su tabancalarıyla sizi su savaşına davet eden çocuklar ve hortumlarıyla üzerinize su sıkan yetişkinler ve çamur banyosu işin eğlence dozunu arttırıyor. Yörenin baş döndüren güzelliklerini doyasıya yaşamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Çocuklar gibi toza toprağa bulanmak, çamurlarla oynamak, sulara dalmak, rafting yapmak, leziz yöre yemeklerinden tatmak, köy kültürüne tanık olmak, ören yerlerini keşfetmek ve daha fazlası…
AT TURU
Akdeniz bölgesinde yer alan bir çok kumsal alanlarda bu aktivite yapılmakta olup yaz aylarında turistler tarafından çok tercih edilmektedir.Özellikle balayı çiftlerinin ve çocukların tercih ettiği ata binme turları bölgemizde Patara plajı,Palamut ve Kaş'ta misafirlere hizmet vermektedir.Heyecan dolu at sırtında grup halinde yapılan yolculuklar, orman içi patikalarda ve kumsalda, doğayla iç içe olmanın mutluluğunu yaşatırken tatil keyfini de doruklara taşıyor.Toros Dağlarından Akdeniz’e ulaşan güzergahlarda at sırtında yapılacak gezinti kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak göz önüne çıkmaktadır.
PARAŞÜTLE ATLAMA
Bölgemizde Fethiye Ölüdeniz ve Kaş’ta profosyonel hocalarla yapılan bir aktivitedir. Yerden yüzlerce metre yükselerek muhteşem bir manzarayı kuşbakışı izlemek kulağa cazip geliyor mu? Profesyonel yamaç paraşütü hocaları eşliğinde bu heyecanı sizde doyasıya yaşayabilirsiniz. Öncelikle biraz cesaret gerektiren bu sporu bir kez deneyenler, kısa süreli heyecanın ardından unutulmaz manzaraları zihinlerine kazıma şansı yakalıyor. Dünyanın en iyi pistlerinin ve pilotlarının bulunduğu Fethiye ve Kaş’da bu eşsiz özgürlüğü denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Uygun gün ve saatin belirlenmesinin ardından paraşüt firması sizi en uygun piste çıkaracak kısa bir eğitimin artından eşsiz bir manzara eşliğinde ölmeden önce yapılması gereken 100 şeyden birini yapmış ve unutulmaz anılar yaşamış olacaksınız dilerseniz bu anları video ile kayıt altına alabilir ölümsüzleştirebilirsiniz.
TEKNE TURU
Tekne turları genelde gündüz ve akşam yapılmaktadır. Bazı teknelerin turuna bireysel yada aileniz, arkadaşlarınız ile katılabilirsiniz.Tekne turunun en güzel tarafı bütün gün yada gece sadece güneşlenip ve denizin serin sularından yüzmekten başka bir şey yapmak zorunda olmamanız ya da teknenin zengin menüsünde yer alan yiyecek ve içeceklerin tadına bakarak keyifli saatler geçirmeniz.Gün içerisinde katıldığınız ve bulunduğunuz bölgedeki şirin koy ve adaları ziyaret edeceğiniz ve buradaki masmavi sularda tüm yılın yorgunluğunu atacağınız yemekli tekne turlarının başlangıç saati sabah 10.00-11.00 dir. Akşam dönüş saati ise 18.00-19.00 dır.
KANO TURU
Kalkan Kaş ve etrafındaki tatil beldelerinde ilçelerde ve beldelerde en iyi yapılacak doğa sporları aktivitelerinden birisi de şüphesiz rafting ve nehir sporlarıdır. Eşen çayı üzerinde kısa bir eğitimden sonra, lisanslı eğitmenler ve rehberler eşliğinde, doyulmaz güzellikler arasında akıntı yönünde kürek çekilerek yapılan bu keyifli yolculuk, 18 km uzunluğundaki Patara kumsalında sona eriyor. Yaklaşık 15 kilometrelik parkur boyunca, yemek, çamur banyosu ve yüzme molası veriliyor. Güvenli bir yolculuk için seyahat acenteleri tarafından, her türlü önlem alınmakta, yolcular sigortalanmakta ve gerekli eğitim verildikten sonra, yolculuk başlamakta. Yaklaşık 6 saat süren serüven boyunca, sakin akan çayda, zaman zaman küçük dökülmeler ve anaforlar yolculuğu heyecanlı kılıyor.

Kiralık Yazlık Tatil.