Kiralık Yazlık Tatil 7 yılı aşkın süredir villa kiralama sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından 2014 yılında kurulmuştur.

Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz.
Villa kiralama alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren yıllık ortalama 10,500'den fazla misafire başarılı bir şekilde konaklama imkanı sunduk.

Tüm villa kiralama hizmetleri '' AKDENİZ VİLLAM TURİZM EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı altında sizlere kurumsal bir zeminde sunulmaktadır.

Siz değerli misafirlerimize sadece villa kiralama alanında değil kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan araç transferi, kiralık araç ve vb. bir çok konuda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Tüm bu hizmet faaliyetleri süresince akdeniz villam'ın kaliteli destek anlayışı her zaman sizlere kendini hissettirecektir.

akdenizvillam.com internet sayfamızda bölgenin en seçkin villa seçenekleri yer almaktadır. Binlerce villa arasından ekibimiz tarafından yerinde kontrol sağlanarak detaylı bir incelemenin ardından onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 500' ün üzerinde özel villa seçeneklerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

İnternet sayfamızda bulunan her bir villa müstakil olup özel kendisine ait özel yüzme havuzuna sahiptir.

akdenizvillam.com İnternet sayfamızdan üzerinden beğenmiş olduğunuz bir villa için rezervasyon yapmanız kısa süre içersinde mümkün olmaktadır. 
Firmamız Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) üyesi bir kuruluştur. Üye numaramız 11858 dir.


Saygılarımızla 
Hayallerinizdeki tatil fırsatlarını sizlere sunuyoruz...

Kiralık Yazlık Tatil.