Akdeniz Villam, Kullanım Sözleşmesi içerisinde bulunan durumların haricindeki hiçbir durumda müşterilerin kişisel bilgilerini üçüncü bir şahısla veya kurumla paylaşmamakta ve de açıklamamaktadır.

Akdeniz Villam, edinmiş olduğu bilgileri kesinlikle başka şahıslara veya kurumlara satmamaktadır ve bundan kazanç sağlamamaktadır.

Bahsi geçen kişisel bilgiler, müşterileri tanımlayabilecek şahsi bilgileri ifade etmektedir. Bunlar telefon numarasından, e-posta adresinden, adresten ve ad - soyad bilgilerinden oluşmaktadır.

Akdeniz Villam, müşterilerin ve kullanıcıların kişisel bilgilerini tamamen kendi amaçları doğrultusunda kullanmaktadır.

Mevcut müşteri profilini belirleyebilmek ve şirketle alakalı istatiksel tabloların oluşturulabilmesi için bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Akdeniz Villam, elinde bulundurduğu kişisel bilgilerin tamamını en iyi şekilde korumayı ve uzun süreler boyunca güvenli ortamlarda saklamayı taahhüt etmektedir.

Akdeniz Villam’dan kaynaklanan sorunlar, karşılıklı olarak mutabık kalınana kadar incelenmektedir. Fakat www.akdenizvillam.com adresi, Akdeniz Villam’ın bilgisi haricinde siber saldırılara uğraması halinde firma sorumlu tutulamamaktadır.

Saldırı sonucunda müşteri bilgilerinin çalınmasında firma yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saldırılar sonucunda www.akdenizvillam.com adresine girildiği zaman farklı sitelere yönlendirme yapılabilir. Yapılan bu değişiklik neticesinde kullanıcıların farklı bilgileri ekstra olarak çalınabilir.

Gerçekleşen bu sorundan Akdeniz Villam hiçbir şekilde sorumlu tutulamamaktadır.

Problem, firma ve yönetimden kaynaklanmadığı için müşteriler de bu hususta herhangi bir hak iddia edemezler. Akdeniz Villam tarafından zaman zaman müşterilerin IP bilgilerine erişilmektedir. IP adreslerinin toplanmasının genel amacı müşteri profilinin tanımlanmak istenmesidir.

Bunun haricinde demografik bilgilerin ve istatiksel verilerin oluşturulmak istenmesi ile bağlantılı olarak da müşterilerin IP adresleri kullanılabilmektedir. Fakat kullanılan bilgilerin tamamı üçüncü bir şahısla paylaşılmamaktadır ve Akdeniz Villam bu hususta bahsi geçen bilgileri koruyacağını taahhüt etmektedir. Yukarıda belirtilen ihtimallerin meydana gelmesi halinde ise firma sorumluluk kabul etmemekte ve ortaya çıkacak maddi zararlar ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Telefon Numaranız, Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme sistemi (Çözülmesi İmkansız) ile korunmaktadir.

Kiralık Yazlık Tatil.