2014'DEN BU YANA FAALİYETTEYİZ

550'DEN FAZLA SEÇKİN VİLLA

7/24 DESTEK

Kiralık Villa Ve Yazlıklar

Balayı Villası
Villa Nazar
Korunaklı Villa
Villa Maba
Balayı Villası
Villa En Tepe 2
Balayı Villası
Villa Dome 1
Deniz Manzaralı Villa
Villa Roza
Muhafazakar Özel Havuzlu
Villa Saray
Balayı Villası
Villa En Tepe 1
Balayı Villası
Villa Bolivya

Bölgeler

Akdeniz Villam Tatillere Değişim Getiriyor

Sektörün genç ve dinamik firmalarından biri olan Akdeniz Villam, villa kiralama sektöründe gayet profesyonel bir ekip ile her yıl yüzlerce kişiye hizmet vermeye devam ediyor.

Hizmet kategorileri açısından da gayet geniş bir yapıya sahip olan Akdeniz Villam, öncelikli olarak kiralık villalar içerisinde birçok farklı seçenek sunuyor.

Sadece yaz tatilleri değil balayı tatillerinde de önemli bir yere sahip olan villa ve yazlık kiralama açısından balayı villaları özel bir kategori olarak sunuluyor.

Bu konuda özellikle hem balayı tatilleri hem de diğer tatil sezonları için muhafazakar villalar en çok önem verilen kategorilerden birisi olarak görüyor.

Her tatilinde lüks konaklama ve 5 yıldızlı hizmetlere çok önem veren kişiler için lüks villalar ayrı bir kategoride sunulurken, tamamen bütçesine uygun bir tatil yapmak isteyen kişiler için de ekonomik villalar önemli bir seçenek olarak sunuluyor.

Akdeniz Manzaralı Villa Tadını Yaşayın!

Genellikle Akdeniz Bölgesi'nde Antalya'nın Kaş ilçesi ve çevre bölgeleri ile Muğla'nın Fethiye ilçesi ve Ölüdeniz bölgesinde yazlıklar sunulurken, denize yakın, deniz manzaralı veya orman manzaralı seçenekler yer alıyor.

Çok geniş bir fiyat aralığında istediğiniz takvimi belirleyerek, kişi sayısına göre 2-16 kişi arasında konaklama imkanı sunan villalar arasında seçimler yapabiliyorsunuz.

Kiralık Yazlık Tatil.